07

לימודי שוק ההון ת"א והמרכז | חיפה והצפון | קורס השקעות - מכללת ג'קבר

מס' ספק משרד הבטחון: 11008127 |   הצטרפות לרשימת תפוצה

מאמרים

ג'קי המכללה הוקמה בשנת 2005 ע"י ג'קי ברוך, סוחר מניות מארה"ב ואנליסט טכני מתוך מטרה לקדם את הבנת התהליך בו עוברת כל מניה ומניה ובכך להעלות את ההסתברות להצלחה בשוק ההון שנחשב לשוק תנודתי הגורם למשקיעים ללא הבנה יסודית, להפסדים בתיק ההשקעות.

במכללה ניתן ללמוד בשני מסלולים שונים הראשון הינו מסלול לניהול תיק עצמאי בקורס "אומנות ומיומנות המסחר בשוק ההון" בהנחייה משותפת של ג'קי ברוך, אנליסט טכני בכיר וזהר ליבוביץ הנחשב למרצה והמנטור הטוב ביותר בארץ לתחום שוק ההון. זהר מלמד לא רק את התהליך אותה עוברת כל מניה ומניה אלא גם את הצד המנטלי/פסיכולוגי שכל כך חשוב במסחר בשוק ההון. 

המסלול השני הינו מסלול להכנה לקראת בחינות הרשות לניירות ערך ומשרד האוצר למסלולי ייעוץ וניהול תיקים, יעוץ פנסיוני, סוכני ביטוח ועוד. מסלולים אלו נערכים בשיתוף מכללת מיטב ד"ש השייך לבית ההשקעות הגדול במדינה ולבוגרים המצטיינים ניתנת עזרה במציאת עבודה במוסדות פיננסים.

האתר מעודכן ומשודרג באופן תמידי כדי לעמוד בסטנדרטיים המקצועיים ביותר ולשמש כאתר המוביל בישראל לשיטת הניתוח הטכני וכן בית חם לכל המשקיעים המעוניינים לקרוא סקירות על ניירות ערך גם מזוית אחרת.

IMG 3892 copy

 

כניסת סטודנטים