07

לימודי שוק ההון ת"א והמרכז | חיפה והצפון | קורס השקעות - מכללת ג'קבר

מס' ספק משרד הבטחון: 11008127 |   הצטרפות לרשימת תפוצה

מאמרים

אודות המכללה

מכללת ג'קברמכללת ג'קבר – מכללה ללימודי שוק ההון, הוקמה בשנת 2004 ע"י מר ג'קי ברוך. מטרת המכללה היא להקנות ידע ושיטת עבודה לתלמידים אשר עושים את צעדיהם הראשונים בשוק ההון וכן לסוחרים מנוסים אשר רוצים לשדרג את יכולות המסחר שלהם.


מכללת ג'קבר משתפת פעולה עם מכללת זהר ליבוביץ המעביר סדנאות לשוק ההון הן בתל אביב והן בחיפה. בתל אביב ממוקמת המכללה ב"קמפוס", רח' לח"י 31, קומה ג', בני ברק (סמוך למתחם דייזין סנטר).  

שנת 2005 נחנך הסניף הצפוני של מכללת ג'קבר בחיפה, שד' משה דיין 1 סמוך למתחם חוצות המפרץ על ציר מרכזי המאפשר גישה הן לבאים מדרום דרך מנהרות הכרמל והן לבאים מצפון דרך כביש עוקף קריות. מכללת ג'קבר הייתה הראשונה שהביאה את הלימוד הפרקטי של שוק ההון לצפון .

כיום סניף חיפה והצפון, המנוהל ע"י ניר צוקרמן, הפך להיות הסניף המרכזי של החברה ונקרא "קמפוס חוצות" ובו קיימים גם מסלולים להכנת סטודנטים לבחינות של הרשות לניירות ערך ומשרד האוצר וזאת בשיתוף עם מכללת מיטב דש בבעלות בית ההשקעות הגדול במדינה. בנוסף תוכלו למצוא מגוון קורסים בנושא שוק ההון כגון:


jackbar haifa_04קורס הדגל של המכללה - "קורס פרקטיקה בשוק ההון" - קורס זה מיועד לסוחר המתחיל שעושה את צעדיו הראשונים בשוק ההון ואין לו כל רקע . בקורס זה מקבל התלמיד מעטפת הכוללת חברות בקבוצת הפייסבוק הסגורה המאפשרת העשרת הידע בין התלמידים לבין עצמם, קבוצות וואטסאפ וקבוצת הבוגרים שם עוזרים הבוגרים למתחילים בתחילת דרכם.

בסופו של קורס זה מקבל התלמיד את כל הכלים הנדרשים כדי להתחיל לסחור בתיק ההשקעות שלו.

jackbar haifa_03קורס נוסף הוא קורס חוזים עתידיים - קורס זה הוא קורס המשך לקורס פרקטיקה בשוק ההון ומאפשר לתלמידים התמקצעות בכל הקשור למסחר בבורסות החוזים בארה"ב. את הקורס מנחה זהר ליבוביץ, מנטור וסוחר מניות וחוזים בארה"ב.

קורס תוך יומי מניות - קורס זה מיועד לאנשים שעברו את הקורס פרקיטיקה בשוק ההון ומאפשר להם חיים של סוחר קרי עיסקאות שהם פחות מיום תוך ניצול האשראי שהבורסה האמריקאת מאפשרת למסחר כזה והוא עד פי ארבעה מהסכום הקיים בחשבונכם 

jackbar haifa_06

 

 

 

כניסת סטודנטים