077-6070002

תוכנת Metastock עטורת הפרסים, נותנת כלים לניתוח טכני כבר כמעט 30 שנה. תוכנת הגרפים המקצועית שלנו מיועדת לסוחרים בכל הרמות. יש לנו פתרונות עבור סוחרי יום, סוחרי תנודתיות וסוחרי סווינג במניות, אופציות, חוזים עתידיים, מט"ח ועוד.

במילים פשוטות, Metastock היא תוכנת גרפים העוזרת לסוחרים לנתח את השווקים. היא משתמשת בניתוח טכני כדי לעזור לסוחרים לנחש את הצעד הבא תוך כדי מסחר באמצעות שיטה קיימת או בהתאמה אישית.


ממשיך לחפש מניות באופן אקראי ? אתה יכול להפסיק לחפש. תוכנת MetaStock בעלת מערכת לסריקת מניות עוצמתית, כלי ניתוח טכני בהתאמה אישית אינסופית (כתוב בעצמך את המתנד שכל כך חיפשת) ומערכת Back Testing מדהימה הם שעושים את ההבדל בין תוכנת MetaStock לכל תוכנה אחרת לניתוח טכני. MetaStock היא הבחירה הטובה ביותר לסוחר עצמאי. אם אין לך MetaStock אל תתפלא שאתה דורך במקום.

לתוכנת Metastock שישה רכיבים עיקריים:

Chart

איזה אינדקטור נבחר? ואם אני רוצה משהו שלא קיים?
רכיב הגרפים מאפשר לך בפשטות וביעילות לפתוח כל גרף של כל מניה מכל בורסה בעולם למקם עליו קווים, טקסטים ואינדקטורים מתוך מאות האינדקטורים שקיימים בתוכנה ובנוסף אינדקטורים שאתם תיבנו בהתאמה אישית. כן, ביכולתכם לבנות כל אינדקטור שתחפצו בעזרת קוד פשוט ולמערכת קיימת "עזרה" עם המון תוכן ומידע שיעזרו לכם ללמוד איך לעשות זאת.

Explore

מאיפה תתחילו אם יש לכם מעל 10,000 מניות לבחירה ?
בעזרת רכיב האקספלורר תוכלו לעשות שימוש בפקודות חיפוש מתוך עשרות שקיימות וגם פקודות חיפוש בהתאמה אישית שאתם יצרתם ושוב בעזרת קוד פשוט.

SystemTest

סחור חכם, בצע טסטים והשוואות עוד לפני שהשקעת דולר אחד
רכיב הסיסטם טסט יאפשר לכם לבדוק את שיטת המסחר שלכם עוד לפני שהשקעתם שקל או דולר אחד. תקבלו דו"ח מפורט כולל עמלות, כמה הייתם מרויחים או מפסידים אילו סחרתם בשיטה שבחרתם שנה אחורה או 10 שנים אחורה.

Forecaster

ה"חזאי" יספק לך תחזית עבור הימים הבאים לפי "ארועים" שנצפו במניה בשנים האחרונות
ה"חזאי" Forecaster הוא כלי מדהים שמנסה לתת לכם תחזית על סמך ארועים שהתרחשו בעבר ומה קרה למניה לאחר מכן. קיימים מעל 70 ארועים עם עומק אדיר של בסיס נתונים שמגיע אפילו עד שנת 1890 (מדד הדאו)

OptionScope

אפשר לראות במערכת אופציות מעוף?
רכיב האופציות התווסף בגרסה 17 ומאפשר לכם לראות אופציות פוט/קול לא רק של ישראל אלא של כל בורסה בעולם וכמובן לנתח אותן ברכיב הגרפי

QuteCenter

מערכת צפיה וציטוט המאפשרת לראות רשימת מניות עם כל המידע כמו בתוכנת מסחר
"מרכז הציטוט" הינו רכיב שנוסף בגרסה 17 ומאפשר לראות את רשימת המניות שלכם כפי שאתם רואים אותה בתוכנת המסחר עם כל המידע הרלוונטי.

אתם יכולים להמשיך לקרוא אבל אנחנו מציעים לכם גם לשמוע את ג'קי ברוך מסביר על התוכנה בוובינר מקיף ומפורט על גירסה 15 וכן השלמה של הרכיבים החדשים שהתווספו בגירסה 17 או להקשיב להסבר באנגלית על הגירסה האחרונה גירסה 19 מאפריל 2024.

סרטון הסבר בעברית על גירסה 15

סרטון הסבר בעברית על התוספות בגירסה 17


תיאור קצר של מהי תוכנת מטהסטוק וכיצד היא יכולה לעזור לעסקאות שלך?

סרטון הסבר באנגלית על הגירסה האחרונה גירסה 19 שיצאה באפריל 2024 


מה אתם מקבלים
בתוכנת MetaStock ...

כשאתם נרשמים או רוכשים את תוכנת MetaStock אתם מקבלים אוסף כלים מדהימים ובהתאמה אישית של גרפים, אינדיקטורים, כלי ניתוח טכני ועוד... זאת רק ההתחלה

 • מערכות לסוחרים בזמן אמת ומערכות לסוחרים המסתפקים בנתוני סוף יום

 • הנתונים לסוף יום מתקבלים מחברת DataLink ונתוני זמן אמת ממערכות רוייטרס

 • MetaStock זכתה בכל התארים האפשריים כמעט 30 שנה ברציפות

 • מעל 250 אינדיקטורים ומערכות בילד-אין וכמובן אין סוף אפשרויות ליצירת אינדיקטורים בעצמכם

 • Power Console - לקחנו את כל מה שטוב בתוכנת MetaStock ושמנו הכל בממשק אחד קל ונח לתפעול

 • PowerTools -  כולל את האקספלורר (Explorer), ה"יועץ המומחה" (Expert Advisor), מערכת הטסטים (System Tester), מערכת האופציות, מערכת החזאי ומערכת הציטוטים

 • 42  אינדיקטורים מיוחדים ודינמיים להשגת תגובות ותוצאות מדוייקות יותר

 • 9 סוגי גרפים הכוללים:  Bars, Line, Candlesticks, Point & Figure, Kagi, Renko, Three-line break Equivolume and Candlevolume

 • סוגי קווים, צבעים, מלל ואפשרויות ליצירת התרעות 

 • שפת תכנות קלה ללמידה המאפשרת לך ליצור את המערכת המושלמת שלך

 • תבניות נוחות לשימוש לשם חסכון בזמן ובמאמצים ע"י הקניית אותם סטים של אינדיקטורים למניות שונות

 • כלים מובנים בתפרטים המאפשרים גישה לשינוי טווח זמן הגרף, שינוי ערכים על ציר ה-X וציר ה-Y , זום להגדלה או הקטנה ובחירת מניה לצפיה

חברת ג'קבר השקעות הנציגה של Metastock בישראל נותנת לכם הצעה מדהימה!

קבלו את התוכנה ואת אוסף האינדקטורים שנכתבו ע"י האנליסט הטכני ג'קי ברוך כולל פקודות חיפוש ותבניות איתן הוא סוחר יום יום במחיר מדהים של $65 למשך חודשיים (נתוני סוף יום).

בתום התקופה תוכלו לבטל את המנוי או לחלופין להמשיכו בעלות של $65 לחודש שיתחדש אוטומטית בכל חודש (החיוב בדולרים ומבוצע ע"י חברת מטהסטוק מארה"ב)

* ניתן לקבל גם נתוני תוך יומי החל מ-$210 למשך חודשיים ולאחריו חיוב חודשי אוטומטי של $210 הניתן לביטול בכל עת
(העלות מתחלקת בין שכירות תוכנה $100 ונתונים תוך יומיים בהשהייה של 15 דקות למניות ומדדים ובזמן אמת לפורקס)

 המחירים הנ"ל אינם כוללים את אינדקטור הפאוור, רצועות טי.או.טי ואינדקטור השווי ההוגן שהם בעלות חד פעמית*


לפרטים נוספים דברו איתנו בוואטסאפ?
כאן
או התקשרו 077-6070002

logo בניית אתרים